Złote i srebrne trendy w biżuterii na 2023 rok

Jak co roku, również w 2023 r. pojawią się nowe trendy w biżuterii wykonanej ze złota i srebra. W tym artykule omówimy najnowsze style, kolory i wzory, które będą modne w najbliższym czasie.

Złote trendy

W 2023 roku, złota biżuteria będzie się wyróżniać subtelnością i minimalizmem. Popularne będą delikatne, minimalistyczne pierścionki i bransoletki, które można nosić na co dzień. Wzorów z kryształkami lub kamieniami szlachetnymi również nie zabraknie, jednak te najmodniejsze będą miały nieco bardziej organiczne kształty, które wpiszą się w zainteresowanie naturą i eko-stylizacją. Wzory inspirowane naturą, takie jak liście, gałęzie czy krople wody, będą w modzie.

Kolorowe złoto również jest trendem na 2023 rok. Obrączki wykonane z różowego złota są już od jakiegoś czasu bardzo popularne, ale w nadchodzącym roku zyskają one jeszcze większą popularność. Modne będą również pierścionki wykonane z białego złota, a w szczególności te z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi.

Srebrne trendy

Jeśli chodzi o srebro, modne będą nietypowe i oryginalne wzory. Biżuteria wykonana ze srebra zyska na popularności dzięki kreatywnym projektom, które będą łączyły różne elementy, takie jak koraliki, kryształki, kamienie szlachetne czy drewno. Srebrne bransoletki z koralikami, pierścionki z kamieniami szlachetnymi i długie kolczyki to tylko kilka przykładów, które będą modne w nadchodzącym roku.

W 2023 roku srebrna biżuteria będzie również charakteryzować się minimalistycznym stylem, podobnie jak złota. Otwarte kolczyki, cienkie bransoletki czy subtelne pierścionki z prostymi wzorami będą modne, a kolory srebra oraz szarości będą przeważać. Warto wspomnieć, że srebrna biżuteria będzie także cieszyć się popularnością w męskiej modzie – modne będą srebrne łańcuszki, bransoletki i pierścionki.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *